Garantili Servis Hizmeti!

Garantili Servis Hizmeti!

garantiii-1Teknik Servisimizde Onarımı Veya Upgrade’i Sağlanan
Tüm iPhone’lar, 3 Ay / 90 gün Garantimiz Dahilindedir.

Telefonlar hayatımıza birçok kolaylık ve basitlik getiren teknolojik aletlerdir.  Bu nedenle birçok kişi tarafından faydalı bir şekilde kullanılır. Ulaşım, sağlık, eğitim, haberleşme gibi birçok konuda telefon kullanımı oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Cep telefonları yaşanılan dünyanın dönüm noktalarından birisi olarak kabul görmektedir. Lüks kullanımdan çıkmış olan ve hemen hemen herkesin elinde olan cep telefonları sayesinde birçok işimizi oldukça kolay bir şekilde yapabilmekteyiz. Telefonların kullanımı kadar onların ihtiyaçlarını da karşılamak oldukça önem kazanmış bir durum olmaktadır. Bu yüzden telefon bakım ve onarımları ciddi ve titiz bir şekilde yapılmalı ya da yaptırılmalıdır.

iPhone İçin Her Şey

iPhone marka telefonlar en çok tercih edilen telefon markalarından birisidir. Bu yüzden birçok kişi, IPhone’nun problemleri ile baş başa kalmaktadır. Bu problemler karşısında birçok şekilde çözüm yolları olsa da çoğu firma ya da kuruluş garanti hizmeti veremeyebilir. Bu yüzden garantili iPhone teknik servis hizmeti veren kuruluşlar oldukça değerli olan kuruluşlardır. Birçok probleme karşı yapılan çözüm ve tamirler ile firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmak isteyen herkes firmamız ile iletişime geçebilir. Bu sayede cep telefonlarının bakım ve onarımı titizlik ile sağlanmış olur.

Firmanın Ana Hizmetleri

iPhone için hemen hemen her şeyi yapabilen firmamızın en çok uğraştığı sorunlar genellikle; orijinal parça değişimi ve tamiri, iPhone için veri kurtarma ve iPhone için hafıza yükseltme işlemleridir. Bunun yanında iPhone için akıla gelebilecek bütün problemlerin tamirat yapılıp, sorunu çözülebilmektedir. Bu çözümlere garanti verebilmek her kurumun yapabildiği bir durum değildir. Firmamızın kendine olan güveni sayesinde yapılan bütün işlemlerde garanti kapsamı verilebilmektedir. iPhone tamir teknik servis garantili onarım değişimlerinde kullanılan tüm parçalar %100 Orijinal olup, Türk Ticaret Kanunu’nun yasal zorunluluğu kapsamında yedek parçalar 90 gün garantilidir.

Şirket Politikası

iPhone için birçok sorunu çözebilen firmamızda, müşteri memnuniyeti en çok dikkat edilen durum olmaktadır. Profesyonel hizmetler ile pratik çözümlerin buluştuğu firmamızda garantili hizmet ve ücretsiz arıza tespiti gibi fırsatlar vardır.

No Comments

Post A Comment