Tüm Türkiye’ye Ücretsiz ve Hızlı Kargo!

yurtiçi-kargo-tamirtime

Tüm Türkiye’ye Ücretsiz ve Hızlı Kargo!

Hızlı ve ücretsiz kargo

Yine müşteri memnuniyetini ön planda tutan servisimiz; arıza ile gönderilen cihazların, arıza tespitlerini yaptıktan sonra, parça değişimlerinde %100 orijinal olan parçalar kullanarak, cihaz tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir. Elbette ki müşterinin onayı dahilinde bu işlemler yapılıyor. Sonrasında ise merkeze gelmenize gerek kalmadan, kargo ücreti olmadan adreslerinize teslim işlemleri sağlanıyor. Yıllardır, tüm Türkiye’ye ücretsiz ve hızlı kargo ile iPhone teknik servis hizmetleri veren firmamızın asıl amacı, müşterilerin teslim ettiği arızalı cihazların, en az fabrikadan çıktığı kadar sağlam şekilde teslim edilmesidir.

yurtiçi-kargo

*Yurtiçi Kargo anlaşma numaramız* *88 51 50 365* *TamirTime*

Türkiye’nin En Güvenilir iPhone Teknik Servisi

Tüm Türkiye’ye Hızlı Ve Ücretsiz Kargo!
Kargonuzu, Anlaşmalı Olduğumuz Yurtiçi Kargonun Sitesinden 7/24 Takip Edebilirsiniz.

Cihazlarınız en kısa sürede tamir edilir en hızlı şekilde kargo ile gönderilir.

Akıllı telefonun ilk üretimi her ne kadar 23 yıl önce IBM tarafından üretilmiş olsa da elbette ki aklımıza yer edinmiş olan mobil cihazlar, son yıllarda daha fazla gelişimi ile biliniyor. Dokunmatik ekranlar, yüksek kapasite depo alanı ve işlemci hızları ile tam bir performans ürünü üretiliyor. Bu durumda gayet iyi bir yere sahip olan Apple; ürettiği iPhone modelleri ile tüketicilerin memnuniyetini kazanıyor. Gerek yazılım gerekse donanım konusunda iyi olan iPhone modelleri, görsel tasarım ele alındığında da iyi bir yere sahip. Bizlerde, garanti ve yetkili servis firması olarak; müşterilerimize iPhone cihazlar konusunda teknik hizmet sunmaktayız.

Ücretsiz arıza tespiti

Genel olarak diğer teknik servisler, müşterilerin talepleri doğrultusunda, cihazda yer alan arızaları tespit etmek için bir ücret talep etmektedir. Her ne kadar ilk etapta bunu müşterilerine söylemeseler de tamir faturası çıkartıldığında detaylar içerisinde yer alan arıza tespit ücretini görmeniz mümkündür. 12 yıllık elektronik ve telefon tamiri konusunda hizmet veren firmamız, 1990 yılında bu yana hizmetlerini sürdürmekte ve arıza tespit ücreti gibi ek ücretlerde müşterilerinden talep etmemektedir.

 

iPhone modellere özel teknik servis

Her ne kadar 12 yıllık bir elektronik ve mobil cihaz tamir hizmetimiz bulunsa da 2012 yılından sonra sadece iPhone ürünleri için hizmet verilmektedir. Tüm iPhone cihazlarınızın sorunlarını bizler ile paylaşabilir, teknik hizmet almak için müşteri hizmetlerimiz ile görüşebilir, fiyatlar ve hangi sorunlar hakkında destek alabileceğinizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Profesyonel hizmet elbette ki tesadüf değil bir seçimdir.

Yurtiçi Kargo sitesine ulaşmak için tıklayın.

No Comments

Post A Comment